O nas

O nas

Poznajmy się!

Cześć! Z tej strony English machają do Była Beata i Piotr Gądek. Jesteśmy nieszablonowym małżeństwem z początkowym pełnymi sukcesami na każdy dzień roku. Piotr jest Ja także nie usiedzę — jestem nauczycielką WFu, pedagożką i doradczynią zawodową. Wszystko z pasji! Poza godzinami pracy uwielbiam czytać, i jazdę na występy narciarskie (a naokoło Chaty raj!). Na bieżące konto mamy także skoki spadochronowe, spływy kajakowe, nuty i wiele innych aktywności, o których możemy Wam opowiedzieć.

W Chacie Pachnącej Lasem przeżyliśmy kilka wspaniałych lat razem z dwójką naszych dzieci: Wiktorem, który wybił się na hulajnodze i Olą, która pasją jest taniec współczesny, jazda konna i gotowanie Udziały w udziałach przez nas warsztaty kulinarnych!).

Teraz oddajemy do pięknego miejsca w Wasze ręce nadzieją, że poczuje się tu jak u siebie, odpoczniecie i naładuje się pozytywną energię

Pozdrawiamy i zapraszamy do kontaktu!

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

  • Gdzie stoi Chata?

    Mieścimy się w malowniczej wsi Sułkowice, opodal Andrychowa, Rzyków i Kocierza, u wejścia na szlaki Beskidu Małego.

  • Czy Chata jest dostępna w wybranym terminie?

Najlepiej zadzwoń: 601 055 285 lub napisz: chatapachnacalasem@gmail.com, a my odpowiemy Ci tak szybko, jak to możliwe!

  • Jaka jest cena nocy w Chacie i ile osób mieści się w środku?
Nasz aktualny cennik znajduje się na stronie:
http://www.chatapachnacalasem.pl/. Możesz też zadzwonić 601 055 285 lub napisać: chatapachnacalasem@gmail.com. Preferujemy grupy do 6 osób.
  • Co jest w cenie?

No np. sauna sucha. Zimą drewno do pięknych chwil przy kominku, a latem kojącą klimatyzację. Wieczory przy grillu, plac zabaw dla najmłodszych, ładny ogród i szlaki górskie za furtką. Zapracowani połączą się z Wi-Fi, a i telewizor z kablówką się znajdzie. Teren Chaty Pachnącej Lasem jest ogrodzony i dysponuje parkingiem, oczywiście na wyłączność dla gości.

  • Czy mogę przyjechać z psem?

Lubimy dobrze wychowane pieseły – w końcu nieprzypadkowo znaleźliśmy się w TOP 15 noclegów przyjaznych czworonogom rankingu DogInclusive. Zapraszamy dwu- i czworonożnych!

  • Co powinienem ze sobą zabrać?
Dobry humor! Nasza kuchnia jest w pełni wyposażona (lodówka, zamrażarka, kuchnia, naczynia, korkociąg itd.), a drewno do kominka już czeka przygotowane na Twój przyjazd. A także ręczniki, pościele, a nawet pierogi albo krokiety domowej roboty (za dodatkową opłatą). Łańcuchy na koła nie są konieczne.
  • Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?
Proponujemy warsztaty kulinarne z półfinalistką programu MasterChef Junior Olą Gądek. W zamrażarce czekają na Ciebie domowej roboty obiad, jeśli akurat nie chce Ci się gotować. Proponujemy też lokalne rękodzieło – łapacze snów i wyroby ze szkła. I jeszcze inne rzeczy, ale o nie musisz nas zapytać

Opinie o chacie

Jestem tekstem testowym wezwania do działania.

[ vc_column]
[/vc_column]

Translate »